با وجود وعده‌ی قبلی؛ حراست سالن انقلاب، زنان حاضر در ورزشگاه را به بیرون هدایت کرد

PrintFriendly and PDFچاپ خبر

با وجود وعده‌ی قبلی؛ حراست سالن انقلاب، زنان حاضر در ورزشگاه را به بیرون هدایت کرد

خبرگزاری هرانا – در پی برگزاری یک از مسابقه میان انجمن اسلامی دانشجویان آزادی‌خواه دانشگاه شهیدبهشتی و انجمن اسلامی تهران جنوب، مسوولان مسابقه با وجود وعده‌ی قبلی مبنی بر امکان حضور زنان در ورزشگاه، از حضور آن‌ها برای تماشای بازی ممانعت به عمل آوردند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از انصاف‌ نیوز، عصر روز یکشنبه یکم مردادماه، پس از این که حراست سالن انقلاب، زنان حاضر در ورزشگاه را به بیرون هدایت کرد، با اعتراض و درگیری لفظی بین دانشجویان حاضر در ورزشگاه و سرپرست تیم انجمن اسلامی دانشجویان آزادی‌خواه دانشگاه شهیدبهشتی مواجه شد.

بر اساس این گزارش، انجمن اسلامی دانشجویان‌ آزادی‌خواه که برنده‌ی مسابقه‌ی دیروز بود، در واکنش به برخورد صورت گرفته به مسوولان جام حمد اعلام کرد: “در صورت تکرار اتفاق در روز سه‌شنبه سوم مرداد که مرحله‌ی بعدی مسابقه آغاز می‌شود، در اعتراض به این روند، از ادامه‌ی حضور در مسابقات انصراف داده و زمین را ترک می‌کند”.

این مسابقات که از شنبه سی و یکم تیرماه به مدت یک هفته آغاز شده است، به میزبانی وزارت ورزش و جوانان میان ۱۶ تیم از احزاب، تشکل‌های دانشجویی، اصحاب رسانه و فعالان ستادی حامیان دولت در حال برگزاری است.

Advertisements

Kommentar verfassen

Trage deine Daten unten ein oder klicke ein Icon um dich einzuloggen:

WordPress.com-Logo

Du kommentierst mit Deinem WordPress.com-Konto. Abmelden / Ändern )

Twitter-Bild

Du kommentierst mit Deinem Twitter-Konto. Abmelden / Ändern )

Facebook-Foto

Du kommentierst mit Deinem Facebook-Konto. Abmelden / Ändern )

Google+ Foto

Du kommentierst mit Deinem Google+-Konto. Abmelden / Ändern )

Verbinde mit %s