فردا؛ یک زندانی در ملاء عام در اراک اعدام می شود

PrintFriendly and PDFچاپ خبر

فردا؛ یک زندانی در ملاء عام در اراک اعدام می شود

خبرگزاری ـ دادستان عمومی و انقلاب اراک از اعدام در ملاء عام یک زندانی با اتهام «قتل عام خانوادگی» در اراک در صبح فردا خبر داد. این زندانی به شش بار قصاص در ملاء عام، هشت سال حبس تعزیری و تحمل ۷۴ ضربه شلاق و برادر وی نیز به ۵۵ سال حبس و دو سال تبعید محکوم شده اند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از رکنا، دادستان عمومی و انقلاب اراک با اعلام این خبر گفت: “حکم قاتل ۶ شهروند اراکی پس از طی مراحل قانونی در شعبه ١٩ دیوان عالی کشور مورد تایید قرار گرفت و قطعیت یافت”.

وی مدعی شد: “با توجه به اینکه تعیین تکلیف این پرونده مطالبه مردمی بوده است، به سرعت پرونده مورد رسیدگی قرار گرفت و فردا ساعت ۷ صبح قصاص در ملاعام و در محل وقوع جرم ( شهرک علی بن ابی طالب) انجام می گیرد”.

بنا به این گزارش، ۲۲ دی ماه سال گذشته بود که عباس صحرایی همراه برادر خود با اسلحه کلاشینکف به خانه دو نفر از افرادی که در جریان دستگیری او نقش داشتند رفت و آن ها را همراه خانواده شان در دو محله طالقانی و کوی علی ابن ابیطالب به رگبار بست.

عباس انگیزه خود را انتقام عنوان کرد، روز ۱۷ اسفندماه به شش بار قصاص در ملاء عام، هشت سال حبس تعزیری و تحمل ۷۴ ضربه شلاق محکوم شد.

برادر عباس نیز به ۵۵ سال حبس و دو سال تبعید محکوم شد.

Advertisements

Kommentar verfassen

Trage deine Daten unten ein oder klicke ein Icon um dich einzuloggen:

WordPress.com-Logo

Du kommentierst mit Deinem WordPress.com-Konto. Abmelden /  Ändern )

Google+ Foto

Du kommentierst mit Deinem Google+-Konto. Abmelden /  Ändern )

Twitter-Bild

Du kommentierst mit Deinem Twitter-Konto. Abmelden /  Ändern )

Facebook-Foto

Du kommentierst mit Deinem Facebook-Konto. Abmelden /  Ändern )

w

Verbinde mit %s