ا  >  دستگیری چند مسافر نوروزی در همدان به علت آواز خواندن در پیاده رو

PrintFriendly and PDFچاپ خبر

دستگیری چند مسافر نوروزی در همدان به علت آواز خواندن در پیاده رو

خبرگزاری هرانا ـ پلیس همدان اعلام کرد دو مسافر که او آنان را “هنجارشکن پیاده رو بوعلی” معرفی کرد به دلیل اقدام به خوانندگی غیرمجاز، شناسایی و دستگیر شدند. اطلاعیه این نیرو همچنین از دستگیری سه گروه دیگر از مسافران که آنان را “مطرب” و “هنجارشکن” خواند خبر داد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از میزان، همزمان با انتشار تصاویر خوانندگی چند نفر در پیاده رو بوعلی همدان، پلیس این استان از دستگیری افرادی که آنان را “هنجار شکن” خواند خبر داد.

در اطلاعیه پلیس همدان آمده است: “در پی انتشار فیلم کوتاهی در فضای مجازی با موضوع خوانندگی غیر مجاز در سطح شهر همدان که طی آن دو نفر در حال انجام رفتارهای نامتعارف هستند،موضوع سریعا در دستور کار پلیس استان قرارگرفته وبا اقدامات اطلاعاتی عوامل اصلی این موضوع که دو نفر مسافر با هویت معلوم بودند و در یکی از مسافرخانه های شهر همدان اسکان یافته بودند شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی دستگیر شدند.در این خصوص پرونده قضایی تشکیل ودر دادسرای عمومی وانقلاب همدان تحت رسیدگی است”.

 پلیس همدان گفته به جز این دو مسافر، در نوروز سه گروه دو نفره دیگر را بازداشت کرده که دو گروه با تعهد آزاد شده و یک گروه روانه زندان شده‌اند. پلیس همدان این گروه‌ها را “مطرب” و “هنجارشکن” خوانده است.

Advertisements

Kommentar verfassen

Trage deine Daten unten ein oder klicke ein Icon um dich einzuloggen:

WordPress.com-Logo

Du kommentierst mit Deinem WordPress.com-Konto. Abmelden /  Ändern )

Google+ Foto

Du kommentierst mit Deinem Google+-Konto. Abmelden /  Ändern )

Twitter-Bild

Du kommentierst mit Deinem Twitter-Konto. Abmelden /  Ändern )

Facebook-Foto

Du kommentierst mit Deinem Facebook-Konto. Abmelden /  Ändern )

w

Verbinde mit %s