اعتراض فارغ التحصیلان بیکاردربیستون همزمان با سفر معاون روحانی به استان کرمانشاه

09 فروردين 1396 – 

  •  

اعتراض فارغ التحصیلان بیکاردربیستون همزمان با سفر معاون روحانی به استان کرمانشاه

دانشجو آنلاین 96/1/9:«بسیار ی از فارغ التحصیلان بیکار در بیستون در کرمانشاه همزمان با سفر معاون روحانی به این شهر دست به اعتراض زدند
دیروزسه شنبه8فروردین ماه، جمعی از فارغ التحصیلان بیکارهمزمان با بازدید زهرا احمدی پور معاون روحانی و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از مجموعه تاریخی- گردشگری بیستون اعتراضاتشان را نسبت به بیکاری بنمایش گذاشتند.
به گزارش منابع خبری محلی،معاون روحانی و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری که در حال بازدید از محوطه تاریخی- گردشگری بیستون بود با اعتراض جمعی ازفارغ التحصیلان بیکار استان کرمانشاه روبروشد.
یک دانش آموخته بیکار در مقطع کارشناسی ارشد دامپروری خطاب به زهرا احمدی پور و استاندار کرمانشاه گفت: „بیکارم و حتی برای تامین مایحتاج شب عید هم لنگ بودم.
این فارغ‌التحصیل بیکار کرمانشاهی  با اشاره به تقاضایش مبنی بر وام کم‌بهره برای ایجاد کارگاه تولید بلدرچین، ادامه داد: با اینکه علمش را دارم اما هیچ کس حمایت نمی کند که وامی بگیرم و یک واحد پرورش بلدرچین که تخصص من است را راه اندازی کنم. می گویند برو منشی بشو!
وی افزود، استان کرمانشاه در بیکاری اول است. چرا فارغ از کاغذ بازی نمی گذارند وارد تولید شویم؟
همچنین یکی از دانش آموختگان بیکار رشته مهندسی تکنولوژی صنایع شیمیایی خطاب به معاون دولت یازدهم گفت: 34 سال سن دارم و به شغل مسافرکشی اشتغال دارم.»

Advertisements

Kommentar verfassen

Trage deine Daten unten ein oder klicke ein Icon um dich einzuloggen:

WordPress.com-Logo

Du kommentierst mit Deinem WordPress.com-Konto. Abmelden /  Ändern )

Google+ Foto

Du kommentierst mit Deinem Google+-Konto. Abmelden /  Ändern )

Twitter-Bild

Du kommentierst mit Deinem Twitter-Konto. Abmelden /  Ändern )

Facebook-Foto

Du kommentierst mit Deinem Facebook-Konto. Abmelden /  Ändern )

w

Verbinde mit %s