اخراج افروز ذبیحی در ترم ۵ از دانشگاه بهشتی تهران

26 اسفند 1395 – 

  •  

اخراج افروز ذبیحی  در ترم ۵ از دانشگاه بهشتی تهران

دانشجو آنلاین 95/12/26:«افروز ذبیحی از دانشجویان دانشگاه بهشتی تهران   به دلیل اعتقاد به مذهب  بهایی و ارسال گزارش وزارت اطلاعات به دانشگاه بهشتی تهران در ۲۹ آذر ماه ۱۳۹۵ در ترم ۵ از ادامه تحصیل در این دانشگاه محروم شد.
 افروز ذبیحی پس از گذراندن ۹۰ واحد درسی با تماس مسئولین دانشگاه با ابلاغ شفاهی مبنی بر اینکه وی صلاحیت عمومی جهت دانشجو بودن در دانشگاه را ندارند از دانشگاه منع تحصیل شد . 
به گفته یک منبع مطلع “ مسئول آموزش دانشکده به خانم ذبیحی در تاریخ ۲۹ آذر تماس گرفت و گفت که صلاحیت دانشجویی او برای تحصیل در دانشگاه تایید نشده است و به همین دلیل از ادامه تحصیل ایشان ممانعت به عمل آمد و همان روز حذف ترم شدند و در بخش ثبت نام سایت نیز قید شد که ایشان اجازه ثبت نام ندارند.“
این دانشجوی محروم از تحصیل در سال پنجم ابتدایی و سوم راهنمایی در آزمون ورودی مدارس استعداد های درخشان قبول شد اما اجازه ثبت نام پیدا نکرد همچنین پس از پذیرش در آزمون تکمیل ظرفیت سال دوم دبیرستان مدارس تیزهوشان ساری به دلیل آن که در فرم ثبت نام ستون مذهب وجود نداشت ثبت نام شد ولی پس از چند ماه از این دبیرستان اخراج گردید. این شهروند بهایی همچنین اجازه شرکت در آزمون های المپیاد کشوری را به دلیل  اعتقاد به مذهب بهایی پیدا نکرده است.»

Advertisements

Kommentar verfassen

Trage deine Daten unten ein oder klicke ein Icon um dich einzuloggen:

WordPress.com-Logo

Du kommentierst mit Deinem WordPress.com-Konto. Abmelden /  Ändern )

Google+ Foto

Du kommentierst mit Deinem Google+-Konto. Abmelden /  Ändern )

Twitter-Bild

Du kommentierst mit Deinem Twitter-Konto. Abmelden /  Ändern )

Facebook-Foto

Du kommentierst mit Deinem Facebook-Konto. Abmelden /  Ändern )

w

Verbinde mit %s